74LVC1G32GW/DG,125 NXP USA Inc. IC GATE OR 1CH 2-INP 5-TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
74LVC1G32GW/DG,125
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE OR 1CH 2-INP 5-TSSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
200µA
Колькасць контураў :
1
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
1.7ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Пакет прылады пастаўшчыка :
5-TSSOP
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
серыял :
74LVC
Ток - выхад высокі, нізкі :
32mA, 32mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
1.7 V ~ 2 V
Узровень логікі - нізкі :
0.7 V ~ 0.8 V