74LV14PW/AUJ NXP USA Inc. IC HEX INV SCHMITT TRIG 14TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
74LV14PW/AUJ
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC HEX INV SCHMITT TRIG 14TSSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Schmitt Trigger
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
20µA
Колькасць контураў :
6
Колькасць уваходаў :
6
Лагічны тып :
Inverter
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
18ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-TSSOP
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
серыял :
74LV
Ток - выхад высокі, нізкі :
12mA, 12mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
1.4 V ~ 3.85 V
Узровень логікі - нізкі :
0.3 V ~ 1.1 V