LB26RKW01-5D12-JB NKK Switches SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
LB26RKW01-5D12-JB
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
3A (AC/DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Clear (White Filter/Diffuser)
Намінальнае напружанне - DC :
30V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
12 VDC
Памеры выраза панэлі :
Rectangular - 22.40mm x 16.20mm
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 50°C
серыял :
LB
Стыль заканчэння :
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)