LB26CKW01-5F12-JF NKK Switches SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
LB26CKW01-5F12-JF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
3A (AC/DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Clear (Green Filter/Diffuser)
Намінальнае напружанне - DC :
30V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
12 VDC
Памеры выраза панэлі :
Circular - 22.00mm Dia
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 50°C
серыял :
LB
Стыль заканчэння :
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)