ST42ETA501 Nidec Copal Electronics TRIMMER 500 OHM 0.25W SMD
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
ST42ETA501
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 500 OHM 0.25W SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.25W, 1/4W
Памер / вымярэнне :
Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
ST42
Стыль заканчэння :
J Lead
Супраціў :
500 Ohms
Талерантнасць :
±20%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C