ST32ETB504 Nidec Copal Electronics TRIMMER 500K OHM 0.125W SMD
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
ST32ETB504
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 500K OHM 0.125W SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.125W, 1/8W
Памер / вымярэнне :
Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
ST-32
Стыль заканчэння :
Gull Wing
Супраціў :
500 kOhms
Талерантнасць :
±20%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C