ST32ETB205 Nidec Copal Electronics TRIMMER 2M OHM 0.125W SMD
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
ST32ETB205
Апісанне:
TRIMMER 2M OHM 0.125W SMD
Магутнасць (Вт) :
0.125W, 1/8W
Памер / вымярэнне :
Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Супраціў :
2 mOhms
Талерантнасць :
±20%
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C