RNU1A100MDS1 Nichicon CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V T/H
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
RNU1A100MDS1
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V T/H
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
220 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
0.059" (1.50mm)
Ацэнкі :
Ёмістасць :
10µF
Напружанне - Намінальнае :
10V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
Radial, Can
Памер / вымярэнне :
0.157" Dia (4.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
70mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
700mA @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.236" (6.00mm)
серыял :
FPCAP, RNU
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C