RHA0J391MCN1GS Nichicon CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
RHA0J391MCN1GS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
9 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
390µF
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
450mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
4.5A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.264" (6.70mm)
серыял :
FPCAP, RHA
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C