PCX1H470MCL1GS Nichicon CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
PCX1H470MCL1GS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
30 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.394" Dia (10.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
2.5A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.500" (12.70mm)
серыял :
PCX
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
3000 Hrs @ 125°C