PCV1V820MCL2GS Nichicon CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
PCV1V820MCL2GS
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
27 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
82µF
Напружанне - Намінальнае :
35V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.394" Dia (10.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.315" (8.00mm)
серыял :
PCV
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
3000 Hrs @ 105°C