PCR1D331MCL6GS Nichicon CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
PCR1D331MCL6GS
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V SMD
19 mOhm
Ёмістасць :
330µF
Напружанне - Намінальнае :
20V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.3A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.398" (10.10mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
4000 Hrs @ 125°C