PCR1C471MCL1GS Nichicon CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
PCR1C471MCL1GS
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
22 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
470µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.394" Dia (10.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
2.2A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.319" (8.10mm)
серыял :
PCR
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
4000 Hrs @ 125°C