74HCT20DB,112 Nexperia USA Inc. IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-SSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
74HCT20DB,112
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-SSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
2µA
Колькасць контураў :
2
Колькасць уваходаў :
4
Лагічны тып :
NAND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
28ns @ 4.5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SSOP
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
серыял :
74HCT
Ток - выхад высокі, нізкі :
4mA, 4mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tube
Частка Статус :
Active
в наличии
52,995
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 74HCT20DB,112 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
74HCT20DB,112 Асаблівасці
74HCT20DB,112 is produced by Nexperia USA Inc., belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Nexperia USA Inc..
74HCT20DB,112 вытворчасці Nexperia USA Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
74HCT20DB,112 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
74HCT20DB,112 FAQ
1. What is the operating voltage range of 74HCT20DB,112?
The operating voltage range of 74HCT20DB,112 is 2.0V to 6.0V.
2. What is the maximum propagation delay of 74HCT20DB,112?
The maximum propagation delay of 74HCT20DB,112 is 22ns at 4.5V.
3. Can 74HCT20DB,112 be used in automotive applications?
Yes, 74HCT20DB,112 is qualified for automotive applications according to the AEC-Q100 standard.
4. What is the input capacitance of 74HCT20DB,112?
The input capacitance of 74HCT20DB,112 is typically 3.5pF.
5. Is 74HCT20DB,112 RoHS compliant?
6. What is the maximum quiescent current of 74HCT20DB,112?
The maximum quiescent current of 74HCT20DB,112 is 8μA at 5.5V.
7. Does 74HCT20DB,112 have internal pull-up or pull-down resistors?
No, 74HCT20DB,112 does not have internal pull-up or pull-down resistors.
8. What is the maximum operating frequency of 74HCT20DB,112?
The maximum operating frequency of 74HCT20DB,112 is 70MHz.
9. Can 74HCT20DB,112 tolerate a continuous output short circuit to ground?
No, 74HCT20DB,112 should not be subjected to a continuous output short circuit to ground.
10. What is the package type of 74HCT20DB,112?
74HCT20DB,112 is available in a TSSOP-14 package.