MGJ1D241505MPC-R7 Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERTER 15V -5V 1W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
MGJ1D241505MPC-R7
Вытворца:
Апісанне:
DC/DC CONVERTER 15V -5V 1W
Стан RoHs:
Асаблівасці :
SCP
Колькасць выхадаў :
2
Магутнасць (Вт) :
1W
Напружанне - Ізаляцыя :
5.2kV
Напружанне - выхад 1 :
15V
Напружанне - выхад 2 :
-5V
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
26.4V
Пакет / Чахол :
8-SMD Module
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.78" L x 0.59" W x 0.17" H (19.7mm x 15.0mm x 4.4mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial), Medical
серыял :
MGJ1
Ток - выхад (макс.) :
50mA, 50mA
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Surface Mount
Уваходнае напружанне (мінімум) :
21.6V
Ўпакоўка :
Digi-Reel®
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
64%