PTGL12AS4R7K6B51B0 Murata Electronics North America PTC RESET FUSE 140V 393MA RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
PTGL12AS4R7K6B51B0
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 140V 393MA RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
523mA
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
140V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.453" Dia x 0.138" W (11.50mm x 3.50mm)
Працоўная тэмпература :
-30°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.650" (16.50mm)
серыял :
POSISTOR®, PTGL
Супраціў - 25°C (тып.) :
4.7 Ohms
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
3.5A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
393mA