PTGL05AS270K6B51B0 Murata Electronics North America PTC RESET FUSE 140V 134MA RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
PTGL05AS270K6B51B0
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 140V 134MA RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
178mA
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
140V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.217" Dia x 0.177" W (5.50mm x 4.50mm)
Працоўная тэмпература :
-30°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.413" (10.50mm)
серыял :
POSISTOR®, PTGL
Супраціў - 25°C (тып.) :
27 Ohms
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
1A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
134mA