ECASD60G227M010K00 Murata Electronics North America CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECASD60G227M010K00
Апісанне:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
10 mOhm
Ёмістасць :
220µF
Напружанне - Намінальнае :
4V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Памер / вымярэнне :
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C