ECASD40J106M055K00 Murata Electronics North America CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECASD40J106M055K00
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
55 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
10µF
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
1A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.075" (1.90mm)
серыял :
ECAS
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C