A42MX36-PQ208A Microsemi Corporation IC FPGA 176 I/O 208QFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
A42MX36-PQ208A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC FPGA 176 I/O 208QFP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Агульная колькасць біт аператыўнай памяці :
Колькасць LAB/CLB :
Колькасць варот :
54000
Колькасць лагічных элементаў/ячэек :
Колькасць уводаў-вывадаў :
176
Напружанне - сілкаванне :
3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
208-BFQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
208-PQFP (28x28)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)