MT35XL512ABA1G12-0AUT TR Micron Technology Inc. SERIAL NOR 512M MT35X 45NM IT

Інтэгральныя схемы (ІС)     
Нумар вытворцы:
MT35XL512ABA1G12-0AUT TR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SERIAL NOR 512M MT35X 45NM IT
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрфейс памяці :
-
Напружанне - сілкаванне :
-
Пакет / Чахол :
-
Пакет прылады пастаўшчыка :
-
Памер памяці :
-
Працоўная тэмпература :
-
серыял :
Тактавая частата :
-
Тып мацавання :
-
Тып памяці :
-
Тэхналогія :
-
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Фармат памяці :
-
Час доступу :
-
Час цыкла запісу - слова, старонка :
-
Частка Статус :
Active
в наличии
43,408
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
 

MT35XL512ABA1G12-0AUT TR Канкурэнтныя кошты

ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць MT35XL512ABA1G12-0AUT TR больш канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым сэрвісам, купіўшы ChipIc MT35XL512ABA1G12-0AUT TR. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт лепшай цаны на MT35XL512ABA1G12-0AUT TR. Націсніце, каб атрымаць прапанову
 

MT35XL512ABA1G12-0AUT TR Асаблівасці

MT35XL512ABA1G12-0AUT TR is produced by Micron Technology Inc., belongs to аб'ём памяці.
  

MT35XL512ABA1G12-0AUT TR Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі

:
MT35XL512ABA1G12-0AUT TR - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Micron Technology Inc..
MT35XL512ABA1G12-0AUT TR вытворчасці Micron Technology Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
MT35XL512ABA1G12-0AUT TR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных MT35XL512ABA1G12-0AUT TR (PDF), кошт MT35XL512ABA1G12-0AUT TR, Распіноўка MT35XL512ABA1G12-0AUT TR, кіраўніцтва MT35XL512ABA1G12-0AUT TR і рашэнне на замену MT35XL512ABA1G12-0AUT TR.
  

MT35XL512ABA1G12-0AUT TR FAQ

:
1. What is the maximum operating frequency of the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR?
The maximum operating frequency of the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR is 133 MHz.

2. What is the operating temperature range for this semiconductor?
The operating temperature range for the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR is -40°C to 85°C.

3. Can you provide the typical standby current for this device?
The typical standby current for the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR is 10 µA.

4. What is the voltage supply range required for the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR?
The voltage supply range required for this semiconductor is 2.7V to 3.6V.

5. Does the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR support hardware data protection features?
Yes, the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR supports hardware data protection features.

6. What is the package type of the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR?
The package type of this semiconductor is 24-ball BGA.

7. Can you specify the maximum clock frequency for read operations?
The maximum clock frequency for read operations of the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR is 133 MHz.

8. Is there a built-in power-on reset circuit in the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR?
Yes, the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR includes a built-in power-on reset circuit.

9. What is the typical program/erase cycle endurance for this semiconductor?
The typical program/erase cycle endurance for the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR is 100,000 cycles.

10. Can you confirm if the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR supports SPI interface?
Yes, the MT35XL512ABA1G12-0AUT TR supports SPI interface.
  

MT35XL512ABA1G12-0AUT TR Змяненні, ключавыя словы

:

Акцыі: Хуткая праверка каціровак

Мінімальная замова: 1

Запоўніце ўсе абавязковыя палі і націсніце "Даслаць", і мы звяжамся з вамі па электроннай пошце на працягу 12 гадзін. па электроннай пошце. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, пакіньце паведамленне або электронны ліст. Дашліце ліст на адрас chipsemiconductor@mail.ru і мы адкажам як мага хутчэй.

  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com

  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.

 Змяшчае прадукты серыі "MT35"