MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR Micron Technology Inc. IC FLASH SLC 256GBIT 32GX8 TBGA

Інтэгральныя схемы (ІС)     
Нумар вытворцы:
MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC FLASH SLC 256GBIT 32GX8 TBGA
Стан RoHs:
Без свінцу / у адпаведнасці з RoHS
Табліцы дадзеных:
Інтэрфейс памяці :
Parallel
Напружанне - сілкаванне :
2.7 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
-
Пакет прылады пастаўшчыка :
-
Памер памяці :
256Gb (32G x 8)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
-
Тактавая частата :
83MHz
Тып мацавання :
-
Тып памяці :
Non-Volatile
Тэхналогія :
FLASH - NAND
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Фармат памяці :
Flash
Час доступу :
-
Час цыкла запісу - слова, старонка :
-
Частка Статус :
Last Time Buy
в наличии
32,779
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
 

MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR Канкурэнтныя кошты

ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR больш канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым сэрвісам, купіўшы ChipIc MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт лепшай цаны на MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR. Націсніце, каб атрымаць прапанову
 

MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR Асаблівасці

MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR is produced by Micron Technology Inc., belongs to аб'ём памяці.
  

MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі

:
MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Micron Technology Inc..
MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR вытворчасці Micron Technology Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR (PDF), кошт MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR, Распіноўка MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR, кіраўніцтва MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR і рашэнне на замену MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR.
  

MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR FAQ

:
1. What is the maximum capacity of the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR NAND Flash memory?
The MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR NAND Flash memory has a maximum capacity of 256 gigabits.

2. What is the operating voltage range for the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR?
The operating voltage range for the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR is 2.7V to 3.6V.

3. What is the typical power consumption of the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR during read operations?
The typical power consumption of the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR during read operations is 30mA.

4. Can the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR support high-speed data transfer?
Yes, the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR supports high-speed data transfer with its advanced interface technology.

5. What is the temperature range for the operation of MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR?
The MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR operates within a temperature range of -40°C to 85°C.

6. Does the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR have built-in error correction capabilities?
Yes, the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR features built-in error correction capabilities to ensure data integrity.

7. What are the available package options for the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR?
The MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR is available in a 63-ball BGA package.

8. Can the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR be used in automotive applications?
Yes, the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR is suitable for use in automotive applications due to its robust design and reliability.

9. What is the maximum clock frequency supported by the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR?
The MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR supports a maximum clock frequency of 133MHz.

10. Is the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR compatible with industry-standard interfaces?
Yes, the MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR is compatible with industry-standard interfaces such as ONFI and Toggle.
  

MT29F256G08AMEBBH7-12:B TR Змяненні, ключавыя словы

:

Акцыі: Хуткая праверка каціровак

Мінімальная замова: 1

Запоўніце ўсе абавязковыя палі і націсніце "Даслаць", і мы звяжамся з вамі па электроннай пошце на працягу 12 гадзін. па электроннай пошце. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, пакіньце паведамленне або электронны ліст. Дашліце ліст на адрас chipsemiconductor@mail.ru і мы адкажам як мага хутчэй.

  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com

  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.

 Змяшчае прадукты серыі "MT29"