SST39WF1601-70-4C-MAQE-T Microchip Technology IC FLASH 16MBIT 70NS 48WFBGA

Інтэгральныя схемы (ІС)     
Нумар вытворцы:
SST39WF1601-70-4C-MAQE-T
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC FLASH 16MBIT 70NS 48WFBGA
Стан RoHs:
Без свінцу / у адпаведнасці з RoHS
Інтэрфейс памяці :
Parallel
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 1.95 V
Пакет / Чахол :
48-WFBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
48-WFBGA (6x4)
Памер памяці :
16Mb (1M x 16)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
SST39 MPF™
Тактавая частата :
-
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Non-Volatile
Тэхналогія :
Flash
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Фармат памяці :
Flash
Час доступу :
70ns
Час цыкла запісу - слова, старонка :
40µs
Частка Статус :
Active
в наличии
46,372
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
 

SST39WF1601-70-4C-MAQE-T Канкурэнтныя кошты

ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SST39WF1601-70-4C-MAQE-T больш канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым сэрвісам, купіўшы ChipIc SST39WF1601-70-4C-MAQE-T. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт лепшай цаны на SST39WF1601-70-4C-MAQE-T. Націсніце, каб атрымаць прапанову
 

SST39WF1601-70-4C-MAQE-T Асаблівасці

SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is produced by Microchip Technology, belongs to аб'ём памяці.
  

SST39WF1601-70-4C-MAQE-T Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі

:
SST39WF1601-70-4C-MAQE-T - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Microchip Technology.
SST39WF1601-70-4C-MAQE-T вытворчасці Microchip Technology можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SST39WF1601-70-4C-MAQE-T кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных SST39WF1601-70-4C-MAQE-T (PDF), кошт SST39WF1601-70-4C-MAQE-T, Распіноўка SST39WF1601-70-4C-MAQE-T, кіраўніцтва SST39WF1601-70-4C-MAQE-T і рашэнне на замену SST39WF1601-70-4C-MAQE-T.
  

SST39WF1601-70-4C-MAQE-T FAQ

:
1. What is the maximum clock frequency of the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T?
The maximum clock frequency of the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is 104 MHz.

2. What is the operating voltage range for the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T?
The operating voltage range for the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is 2.7V to 3.6V.

3. Can the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T be operated in industrial temperature ranges?
Yes, the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is designed to operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.

4. What is the typical read access time of the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T?
The typical read access time of the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is 70 ns.

5. Does the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T support software and hardware data protection features?
Yes, the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T supports both software and hardware data protection features.

6. What is the maximum program/erase cycle endurance of the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T?
The maximum program/erase cycle endurance of the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is 100,000 cycles.

7. Is the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T compatible with SPI interface?
Yes, the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is compatible with SPI interface for easy integration into various systems.

8. What are the package options available for the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T?
The SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is available in 48-ball TFBGA and 48-lead TSOP packages.

9. Can the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T be used in automotive applications?
Yes, the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T is qualified for automotive applications and meets AEC-Q100 requirements.

10. Does the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T have a deep power-down mode for low-power operation?
Yes, the SST39WF1601-70-4C-MAQE-T features a deep power-down mode for low-power operation when not in use.
  

SST39WF1601-70-4C-MAQE-T Змяненні, ключавыя словы

:

Акцыі: Хуткая праверка каціровак

Мінімальная замова: 1

Запоўніце ўсе абавязковыя палі і націсніце "Даслаць", і мы звяжамся з вамі па электроннай пошце на працягу 12 гадзін. па электроннай пошце. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, пакіньце паведамленне або электронны ліст. Дашліце ліст на адрас chipsemiconductor@mail.ru і мы адкажам як мага хутчэй.

  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com

  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.

 Змяшчае прадукты серыі "SST3"