SST39VF200A-70-4C-MAQE Microchip Technology IC FLASH 2MBIT 70NS 48WFBGA

Інтэгральныя схемы (ІС)     
Нумар вытворцы:
SST39VF200A-70-4C-MAQE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC FLASH 2MBIT 70NS 48WFBGA
Стан RoHs:
Без свінцу / у адпаведнасці з RoHS
Інтэрфейс памяці :
Parallel
Напружанне - сілкаванне :
2.7 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
48-WFBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
48-WFBGA (6x4)
Памер памяці :
2Mb (128K x 16)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
SST39 MPF™
Тактавая частата :
-
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Non-Volatile
Тэхналогія :
Flash
Ўпакоўка :
Tray
Фармат памяці :
Flash
Час доступу :
70ns
Час цыкла запісу - слова, старонка :
20µs
Частка Статус :
Active
в наличии
21,830
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
 

SST39VF200A-70-4C-MAQE Канкурэнтныя кошты

ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SST39VF200A-70-4C-MAQE больш канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым сэрвісам, купіўшы ChipIc SST39VF200A-70-4C-MAQE. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт лепшай цаны на SST39VF200A-70-4C-MAQE. Націсніце, каб атрымаць прапанову
 

SST39VF200A-70-4C-MAQE Асаблівасці

SST39VF200A-70-4C-MAQE is produced by Microchip Technology, belongs to аб'ём памяці.
  

SST39VF200A-70-4C-MAQE Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі

:
SST39VF200A-70-4C-MAQE - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Microchip Technology.
SST39VF200A-70-4C-MAQE вытворчасці Microchip Technology можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SST39VF200A-70-4C-MAQE кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных SST39VF200A-70-4C-MAQE (PDF), кошт SST39VF200A-70-4C-MAQE, Распіноўка SST39VF200A-70-4C-MAQE, кіраўніцтва SST39VF200A-70-4C-MAQE і рашэнне на замену SST39VF200A-70-4C-MAQE.
  

SST39VF200A-70-4C-MAQE FAQ

:
1. What is the maximum operating frequency of the SST39VF200A-70-4C-MAQE?

The maximum operating frequency of the SST39VF200A-70-4C-MAQE is 70 MHz.

2. What is the voltage range for the SST39VF200A-70-4C-MAQE?

The voltage range for the SST39VF200A-70-4C-MAQE is 2.7V to 3.6V.

3. What is the typical access time of the SST39VF200A-70-4C-MAQE?

The typical access time of the SST39VF200A-70-4C-MAQE is 90 ns.

4. Can the SST39VF200A-70-4C-MAQE operate in industrial temperature ranges?

Yes, the SST39VF200A-70-4C-MAQE is designed to operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.

5. What is the capacity of the SST39VF200A-70-4C-MAQE?

The SST39VF200A-70-4C-MAQE has a capacity of 2 Megabits.

6. Does the SST39VF200A-70-4C-MAQE support sector erase and chip erase operations?

Yes, the SST39VF200A-70-4C-MAQE supports both sector erase and chip erase operations.

7. What are the package options available for the SST39VF200A-70-4C-MAQE?

The SST39VF200A-70-4C-MAQE is available in 48-ball TFBGA and 48-lead TSOP packages.

8. Is the SST39VF200A-70-4C-MAQE compatible with standard flash memory interfaces?

Yes, the SST39VF200A-70-4C-MAQE is compatible with standard flash memory interfaces.

9. What are the typical power consumption specifications for the SST39VF200A-70-4C-MAQE?

The typical power consumption for the SST39VF200A-70-4C-MAQE is 25 mA (typical read) and 20 mA (typical program/erase).

10. Does the SST39VF200A-70-4C-MAQE have built-in hardware and software data protection features?

Yes, the SST39VF200A-70-4C-MAQE includes built-in hardware and software data protection features to prevent inadvertent programming or erasure.
  

SST39VF200A-70-4C-MAQE Змяненні, ключавыя словы

:

Акцыі: Хуткая праверка каціровак

Мінімальная замова: 1

Запоўніце ўсе абавязковыя палі і націсніце "Даслаць", і мы звяжамся з вамі па электроннай пошце на працягу 12 гадзін. па электроннай пошце. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, пакіньце паведамленне або электронны ліст. Дашліце ліст на адрас chipsemiconductor@mail.ru і мы адкажам як мага хутчэй.

  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com

  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.

 Змяшчае прадукты серыі "SST3"