SST25PF040CT-40V/SN Microchip Technology IC FLASH 4MBIT 40MHZ 8SOIC

Інтэгральныя схемы (ІС)     
Нумар вытворцы:
SST25PF040CT-40V/SN
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC FLASH 4MBIT 40MHZ 8SOIC
Стан RoHs:
Без свінцу / у адпаведнасці з RoHS
Інтэрфейс памяці :
SPI
Напружанне - сілкаванне :
2.3 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
8-SOIC
Памер памяці :
4Mb (512K x 8)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)
серыял :
Automotive, AEC-Q100, SST25
Тактавая частата :
40MHz
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Non-Volatile
Тэхналогія :
Flash
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Фармат памяці :
Flash
Час доступу :
-
Час цыкла запісу - слова, старонка :
5ms
Частка Статус :
Active
в наличии
33,997
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
 

SST25PF040CT-40V/SN Канкурэнтныя кошты

ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SST25PF040CT-40V/SN больш канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым сэрвісам, купіўшы ChipIc SST25PF040CT-40V/SN. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт лепшай цаны на SST25PF040CT-40V/SN. Націсніце, каб атрымаць прапанову
 

SST25PF040CT-40V/SN Асаблівасці

SST25PF040CT-40V/SN is produced by Microchip Technology, belongs to аб'ём памяці.
  

SST25PF040CT-40V/SN Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі

:
SST25PF040CT-40V/SN - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Microchip Technology.
SST25PF040CT-40V/SN вытворчасці Microchip Technology можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SST25PF040CT-40V/SN кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных SST25PF040CT-40V/SN (PDF), кошт SST25PF040CT-40V/SN, Распіноўка SST25PF040CT-40V/SN, кіраўніцтва SST25PF040CT-40V/SN і рашэнне на замену SST25PF040CT-40V/SN.
  

SST25PF040CT-40V/SN FAQ

:
1. What is the maximum operating voltage for the SST25PF040CT-40V/SN?
The maximum operating voltage for the SST25PF040CT-40V/SN is 4.5V.

2. What is the typical standby current for this semiconductor device?
The typical standby current for the SST25PF040CT-40V/SN is 5 µA.

3. Can you provide the maximum clock frequency for this flash memory chip?
The maximum clock frequency for the SST25PF040CT-40V/SN is 104 MHz.

4. What are the available package options for the SST25PF040CT-40V/SN?
The SST25PF040CT-40V/SN is available in a 8-pin SOIC and 8-contact WSON package.

5. What is the typical write endurance for this flash memory device?
The typical write endurance for the SST25PF040CT-40V/SN is 100,000 cycles per sector.

6. Is the SST25PF040CT-40V/SN compatible with SPI (Serial Peripheral Interface) communication?
Yes, the SST25PF040CT-40V/SN is compatible with SPI communication.

7. What is the temperature range for operation of the SST25PF040CT-40V/SN?
The temperature range for operation of the SST25PF040CT-40V/SN is -40°C to 85°C.

8. Can you provide the typical page program time for this flash memory chip?
The typical page program time for the SST25PF040CT-40V/SN is 5 ms.

9. Does the SST25PF040CT-40V/SN support software protection of memory sectors?
Yes, the SST25PF040CT-40V/SN supports software protection of memory sectors.

10. What is the typical data retention period for the SST25PF040CT-40V/SN?
The typical data retention period for the SST25PF040CT-40V/SN is 20 years.
  

SST25PF040CT-40V/SN Змяненні, ключавыя словы

:

Акцыі: Хуткая праверка каціровак

Мінімальная замова: 1

Запоўніце ўсе абавязковыя палі і націсніце "Даслаць", і мы звяжамся з вамі па электроннай пошце на працягу 12 гадзін. па электроннай пошце. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, пакіньце паведамленне або электронны ліст. Дашліце ліст на адрас chipsemiconductor@mail.ru і мы адкажам як мага хутчэй.

  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com

  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.

 Змяшчае прадукты серыі "SST2"