PIC32MX460F512L-80V/PT Microchip Technology IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC32MX460F512L-80V/PT
Апісанне:
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Абём памяці праграмы :
512KB (512K x 8)
Канвертары дадзеных :
A/D 16x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
85
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
100-TQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
100-TQFP (12x12)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
32K x 8
Памер ядра :
32-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)
серыял :
PIC® 32MX
Сувязь :
I²C, IrDA, LIN, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tray
хуткасць :
80MHz