PIC32MM0016GPL028-I/SO Microchip Technology IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC32MM0016GPL028-I/SO
Апісанне:
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC
Абём памяці праграмы :
16KB (16K x 8)
Канвертары дадзеных :
A/D 12x10/12b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
22
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SOIC
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
4K x 8
Памер ядра :
32-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, HLVD, I²S, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 32MM
Сувязь :
IrDA, LIN, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
25MHz