PIC24FJ256GB606-I/MR Microchip Technology IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC24FJ256GB606-I/MR
Апісанне:
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN
Абём памяці праграмы :
256KB (85.5K x 24)
Канвертары дадзеных :
A/D 16x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
53
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
64-VFQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
64-QFN-EP (9x9)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
32K x 8
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, DMA, HLVD, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 24F
Сувязь :
I²C, IrDA, LIN, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG
хуткасць :
32MHz