PIC24F04KL101T-I/MQ Microchip Technology IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20QFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC24F04KL101T-I/MQ
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20QFN
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
4KB (1.375K x 24)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
17
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
20-VQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-QFN (5x5)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
512 x 8
Памер ядра :
16-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 24F
Сувязь :
I²C, IrDA, LIN, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
32MHz