PIC24F04KL101-I/MQ Microchip Technology IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20QFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC24F04KL101-I/MQ
Апісанне:
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20QFN
Абём памяці праграмы :
4KB (1.375K x 24)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
17
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
20-VQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-QFN (5x5)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
512 x 8
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 24F
Сувязь :
I²C, IrDA, LIN, SPI, UART/USART
хуткасць :
32MHz