PIC24F04KL100-E/ST Microchip Technology IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC24F04KL100-E/ST
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14TSSOP
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
4KB (1.375K x 24)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
12
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-TSSOP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
512 x 8
Памер ядра :
16-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 24F
Сувязь :
I²C, IrDA, LIN, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
32MHz