PIC18LF6410-I/PT Microchip Technology IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC18LF6410-I/PT
Апісанне:
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Абём памяці праграмы :
16KB (8K x 16)
Канвертары дадзеных :
A/D 12x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
54
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
64-TQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
64-TQFP (10x10)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
768 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 18F
Сувязь :
I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tray
хуткасць :
40MHz