PIC18F248-I/SP Microchip Technology IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC18F248-I/SP
Апісанне:
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP
Абём памяці праграмы :
16KB (8K x 16)
Канвертары дадзеных :
A/D 5x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
22
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
4.2 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
28-DIP (0.300", 7.62mm)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SPDIP
Памер EEPROM :
256 x 8
Памер аператыўнай памяці :
768 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 18F
Сувязь :
CAN, I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
External
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
40MHz