PIC17C766-33I/L Microchip Technology IC MCU 8BIT 32KB OTP 84PLCC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC17C766-33I/L
Апісанне:
IC MCU 8BIT 32KB OTP 84PLCC
Абём памяці праграмы :
32KB (16K x 16)
Канвертары дадзеных :
A/D 16x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
66
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
84-LCC (J-Lead)
Пакет прылады пастаўшчыка :
84-PLCC (29.31x29.31)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
902 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 17C
Сувязь :
I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
External
Тып памяці праграмы :
OTP
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
33MHz