PIC17C43-25/L Microchip Technology IC MCU 8BIT 8KB OTP 44PLCC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC17C43-25/L
Апісанне:
IC MCU 8BIT 8KB OTP 44PLCC
Абём памяці праграмы :
8KB (4K x 16)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
33
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
4.5 V ~ 6 V
Пакет / Чахол :
44-LCC (J-Lead)
Пакет прылады пастаўшчыка :
44-PLCC (16.59x16.59)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
454 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
PIC® 17C
Сувязь :
UART/USART
Тып асцылятара :
External
Тып памяці праграмы :
OTP
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
25MHz