PIC16LF73-I/SO Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF73-I/SO
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 5x8b
Колькасць уводаў-вывадаў :
22
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SOIC
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
192 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 16F
Тып асцылятара :
External
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz