PIC16LF721T-I/SO Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF721T-I/SO
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 12x8b
Колькасць уводаў-вывадаў :
17
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-SOIC
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
256 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 16F
Сувязь :
I²C, SPI, UART/USART
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
16MHz