PIC16LF721-I/SS Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF721-I/SS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 12x8b
Колькасць уводаў-вывадаў :
17
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-SSOP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
256 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 16F
Сувязь :
I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
16MHz