PIC16LF1902-E/SO Microchip Technology IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF1902-E/SO
Апісанне:
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Абём памяці праграмы :
3.5KB (2K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 11x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
25
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SOIC
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
128 x 8
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz