PIC16LF18345-E/GZ Microchip Technology IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20UQFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF18345-E/GZ
Апісанне:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20UQFN
Абём памяці праграмы :
14KB (8K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 17x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
18
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
20-UFQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-UQFN (4x4)
Памер EEPROM :
256 x 8
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
32MHz