PIC16LF1619T-I/SS Microchip Technology IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF1619T-I/SS
Апісанне:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP
Абём памяці праграмы :
14KB (8K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 12x10b, D/A 1x8b
Колькасць уводаў-вывадаў :
18
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-SSOP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
32MHz