PIC16LF1615T-I/ST Microchip Technology IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF1615T-I/ST
Апісанне:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP
Абём памяці праграмы :
14KB (8K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x10b, D/A 1x8b
Колькасць уводаў-вывадаў :
12
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-TSSOP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
32MHz