PIC16LF1574-I/P Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF1574-I/P
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
12
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
14-DIP (0.300", 7.62mm)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-PDIP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
512 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 16F
Сувязь :
LIN, UART/USART
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
32MHz