PIC16LF15356-I/SS Microchip Technology IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF15356-I/SS
Апісанне:
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Абём памяці праграмы :
28KB (16K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 24x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
25
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SSOP
Памер EEPROM :
224 x 8
Памер аператыўнай памяці :
2K x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
32MHz