PIC16LF1454-I/JQ Microchip Technology IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16UQFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16LF1454-I/JQ
Апісанне:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16UQFN
Абём памяці праграмы :
14KB (8K x 14)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
8
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
16-UQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
16-UQFN (4x4)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART, USB
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
48MHz