PIC16HV616-E/ST Microchip Technology IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16HV616-E/ST
Апісанне:
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP
Абём памяці праграмы :
3.5KB (2K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
11
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2 V ~ 5 V
Пакет / Чахол :
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-TSSOP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
128 x 8
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
PIC® 16F
Ўпакоўка :
Tray
хуткасць :
20MHz