PIC16F616-E/P Microchip Technology IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14DIP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16F616-E/P
Апісанне:
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14DIP
Абём памяці праграмы :
3.5KB (2K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
11
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-DIP (0.300", 7.62mm)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-PDIP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
128 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
PIC® 16F
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz