PIC16F18855T-I/SO Microchip Technology IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16F18855T-I/SO
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
14KB (8K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 24x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
25
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SOIC
Памер EEPROM :
256 x 8
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
32MHz