PIC16F18855T-I/ML Microchip Technology IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16F18855T-I/ML
Апісанне:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Абём памяці праграмы :
14KB (8K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 24x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
25
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
28-VQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-QFN (6x6)
Памер EEPROM :
256 x 8
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
32MHz