PIC16F18854-E/SS Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16F18854-E/SS
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 24x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
25
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SSOP
Памер EEPROM :
256 x 8
Памер аператыўнай памяці :
512 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
32MHz